Ebben a tanévben a győri sportuszoda volt a házigazdája az ”A” kategóriás úszó diákolimpia országos döntőjének. Az impozáns uszoda már sok nemzetközi versenynek volt helyszíne. Tanulóink örültek, hogy ők is itt versenyezhetnek. A hely szellemének megfelelően küzdöttek a helyezésekért. Közülük egyéniben a IV. korcsoportos Horváth Lillának sikerült a legjobb eredményeket elérni. Szoros küzdelemben 200 m háton és 200 m gyorson is VI.-ként csapott célba. A III. korcsoportos 4x50 m-es gyorsváltónak még szebb eredményért sikerült medencébe ugrani. Ők a dobogó második fokára úsztak fel. A váltó tagjai voltak: Hende Orsolya, Herényi Blanka, Juhász-Tóth Eszter 6. a osztályos tanulók és Horváth Emma 5. a osztályos tanuló. Ők az érem mellé még 10 pontot is gyűjtöttek az egyetemi felvételiükhöz. GRATULÁLUNK!